Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Ogłoszenie archiwalne

Dom, ul. Cegielniana

Cegielniana, Otmęt, Krapkowice, opolskie

  • 299 000 zł
  • 123,30 m²
  • 2 424,98 zł/m²

Dom, ul. Cegielniana

Cegielniana, Otmęt, Krapkowice, opolskie

zaktualizowane:
13 grudnia 2025

299 000 zł

123,30 m²

2 424,98 zł/m²

Dom, ul. Cegielniana

Zaktualizowane: 13 grudnia 2025

299 000 zł 123,30 m² 2 424,98 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
784 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
1930

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

784 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

1930

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 299 000 zł (2 424,98 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 123,30 m², 5 pokoi; stan: do remontu
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1930
  •   materiał budowy: cegła
  •   okna: plastikowe, drewniane, stare
  • Działka: 784 m²
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Media: prąd, kanalizacja

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Korzystna lokalizacja to jeden z głównych atutów prezentowanej nieruchomości.
Dzielnica OTMĘT dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze społecznej to idealna miejscowość dla RODZIN Z DZIEĆMI.

Dzięki bardzo dobremu skomunikowaniu (bliskość drogi krajowej, wojewódzkiej, bliskość wjazdu na autostradę A4) lokalizacja ta jest także bardzo atrakcyjna dla OSÓB AKTYWNYCH ZAWODOWO. (...)

Kontakt

Agent

Teresa Lepich

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Teresa Lepich

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została